ЗАРАЗ

Виставка «АТО: Війна за незалежність»

постійнодіюча

Виставка «АТО: війна за незалежність» присвячена військовим діям у східних областях України. На виставці представлені унікальні експонати з передової, особисті речі учасників АТО та багато іншого.


ЗАРАЗ

Виставка «Лікарські рослини в магії і чаклунстві»

з 7 жовтня 2016 р.

На виставці можна ознайомитися з 42 представниками видів рослинного світу Запорізького краю. Ці рослини з давніх часів і до сьогодення використовувалися як лікарські засоби в народній медицині та знайшли своє місце в магії, чаклунстві. Протягом багатьох століть люди вчилися розкривати пов'язані з рослинами секрети...

ЗАРАЗ

Виставка «Майдан: Початок Незалежності»

постійнодіюча

«Майдан — Початок Незалежності» — головна виставка 2014 року. Понад 150 унікальних експонатів зі всієї України, що висвітлюють перебіг революції Гідності 2013 – 2014 рр.


ЗАРАЗ

Виставка «Добровольчі батальйони України»

з 14 березня 2017 р.

Виставка «Добровольчі батальйони України» розмістилася у залі «АТО – війна за незалежність». На виставці представлені речі, що були надані бійцями добровольчих батальйонів «Азов», «Донбас», «Карпатська Січ», «Волинь», 37 омпб. Серед них – бойові прапори, нагороди, бойова амуніція, шеврони, зброя, посвідчення та фотографії. Виставку доповнюють стенди з уривками інтерв’ю запорізьких добровольців, що воювали на Донбасі.

ЗАРАЗ

Зал «Запоріжжя на зламі імперій»

постійнодіюча

Новий зал Запорізького обласного краєзнавчого музею присвячений подіям 1914 – 1921 рр., а саме Першій світовій війні, подіям Української революції, селянському руху під проводом Нестора Махна тощо. В залі зібрано понад 220 унікальних експонатів - свідків тих подій.


ЗАРАЗ

Виставка німецьких художників України до 500-річчя Реформації

з 17 березня 2017 р.

Виставка знайомить з творчістю німецьких художників України члена Спілки письменників України, художниці Галини Невінчаної та Заслуженого художника України, члена Спілки художників України Гаррі Руффа. Г. Невінчана представить виставку графіки «Спадок менонітської культури». Художні роботи Г. Руффа об'єднані єдиною назвою «Кірхи України».