ЗАРАЗ

Виставка «АТО: Війна за незалежність»

постійнодіюча

Виставка «АТО: війна за незалежність» присвячена військовим діям у східних областях України. На виставці представлені унікальні експонати з передової, особисті речі учасників АТО та багато іншого.


ЗАРАЗ

Виставка «Лікарські рослини в магії і чаклунстві»

з 7 жовтня 2016 р.

На виставці можна ознайомитися з 42 представниками видів рослинного світу Запорізького краю. Ці рослини з давніх часів і до сьогодення використовувалися як лікарські засоби в народній медицині та знайшли своє місце в магії, чаклунстві. Протягом багатьох століть люди вчилися розкривати пов'язані з рослинами секрети...


ЗАРАЗ

Зал «Дніпрогес: підкорення стихії»

Оновлений зал «Дніпрогес: підкорення стихії» розповідає про масштабне будівництво кінця 20-х – початку 30-х років ХХ ст. Дніпровської ГЕС, нових кварталів м. Запоріжжя. В експозиції представлені документи, плакати того часу, особисті речі керівництва Дніпробуду, фотографії та багато іншого.

СКОРО

Презентація фільму «Територія Голодомору: пам'ять невмируща»

5 жовтня 2017 р.

У фільмі досліджено впливи масової інформації на подолання мовчання навколо порушень прав людини. Та піднімаються важливі питання: якими є роль і які обов’язки ЗМІ у формуванні громадської думки щодо порушень прав людини? Що ми можемо зробити, як особистості, як спільноти, як нації, для гарантування того, що геноциди, такі як Голодомор, ніколи не повторяться?


ЗАРАЗ

Виставка «Майдан: Початок Незалежності»

постійнодіюча

«Майдан — Початок Незалежності» — головна виставка 2014 року. Понад 150 унікальних експонатів зі всієї України, що висвітлюють перебіг революції Гідності 2013 – 2014 рр.


ЗАРАЗ

Виставка «Добровольчі батальйони України»

з 14 березня 2017 р.

Виставка «Добровольчі батальйони України» розмістилася у залі «АТО – війна за незалежність». На виставці представлені речі, що були надані бійцями добровольчих батальйонів «Азов», «Донбас», «Карпатська Січ», «Волинь», 37 омпб. Серед них – бойові прапори, нагороди, бойова амуніція, шеврони, зброя, посвідчення та фотографії. Виставку доповнюють стенди з уривками інтерв’ю запорізьких добровольців, що воювали на Донбасі.

ЗАРАЗ

Виставка «Янголи Світу»

з 29.08.2017 р.

«Янголи Світу» — персональна виставка юного художника з Харкова Вадима Тульчевського — учасника 16 міських, обласних та міжнародних фестивалів та конкурсів дитячої творчості як в Україні (Київ, Харків, Львів, Бердянськ), так і за кордоном (Білорусь, Литва, Польща, Росія, Франція).

 

За плечима цього 10-річного хлопчика дві персональні виставки: «Ця ніч Свята» — галерея «Бузок», м. Харків (2015) та «Янголи Світу» — Бердянський художній музей ім. Ісака Бродського, м. Бердянськ (2017).

 

Малюнки маленького митця цікаві та змістовні, у них відчувається прагнення автора спробувати себе у різних техніках (гуаш, олівці, акрил на склі, вітраж, та ін.) та жанрах (міський пейзаж, побутова картина, портрет натюрморт, ілюстрації на біблейську тематику). Емоційні, сповнені фантазією художні твори віддзеркалюють різнобічний досвід спілкування хлопчика з оточуючим світом та захоплюють дитячою щирістю.

 


ЗАРАЗ

Зал «Запоріжжя на зламі імперій»

постійнодіюча

Новий зал Запорізького обласного краєзнавчого музею присвячений подіям 1914 – 1921 рр., а саме Першій світовій війні, подіям Української революції, селянському руху під проводом Нестора Махна тощо. В залі зібрано понад 220 унікальних експонатів - свідків тих подій.