ЗАРАЗ

Виставка «АТО: Війна за незалежність»

постійнодіюча

Виставка «АТО: війна за незалежність» присвячена військовим діям у східних областях України. На виставці представлені унікальні експонати з передової, особисті речі учасників АТО та багато іншого.


ЗАРАЗ

Виставка «Лікарські рослини в магії і чаклунстві»

з 7 жовтня 2016 р.

На виставці можна ознайомитися з 42 представниками видів рослинного світу Запорізького краю. Ці рослини з давніх часів і до сьогодення використовувалися як лікарські засоби в народній медицині та знайшли своє місце в магії, чаклунстві. Протягом багатьох століть люди вчилися розкривати пов'язані з рослинами секрети...

ЗАРАЗ

Виставка «Майдан: Початок Незалежності»

постійнодіюча

«Майдан — Початок Незалежності» — головна виставка 2014 року. Понад 150 унікальних експонатів зі всієї України, що висвітлюють перебіг революції Гідності 2013 – 2014 рр.


ЗАРАЗ

Виставка «Добровольчі батальйони України»

з 14 березня 2017 р.

Виставка «Добровольчі батальйони України» розмістилася у залі «АТО – війна за незалежність». На виставці представлені речі, що були надані бійцями добровольчих батальйонів «Азов», «Донбас», «Карпатська Січ», «Волинь», 37 омпб. Серед них – бойові прапори, нагороди, бойова амуніція, шеврони, зброя, посвідчення та фотографії. Виставку доповнюють стенди з уривками інтерв’ю запорізьких добровольців, що воювали на Донбасі.

ЗАРАЗ

Зал «Запоріжжя на зламі імперій»

постійнодіюча

Новий зал Запорізького обласного краєзнавчого музею присвячений подіям 1914 – 1921 рр., а саме Першій світовій війні, подіям Української революції, селянському руху під проводом Нестора Махна тощо. В залі зібрано понад 220 унікальних експонатів - свідків тих подій.


ЗАРАЗ

Зал «Дніпрогес: підкорення стихії»

Оновлений зал «Дніпрогес: підкорення стихії» розповідає про масштабне будівництво кінця 20-х – початку 30-х років ХХ ст. Дніпровської ГЕС, нових кварталів м. Запоріжжя. В експозиції представлені документи, плакати того часу, особисті речі керівництва Дніпробуду, фотографії та багато іншого.